Opinie na Google o Medyc

Dziękujemy użytkownikom naszego rozwiązania do prowadzenia placówek medycznych za szczere opinie na temat pracy z naszym oprogramowaniem oraz Opiekunami Klientów. Państwa oceny najlepiej świadczą o możliwościach naszej firmy i motywują nas do dalszego rozwoju👍 .

Już 40 użytkowników wystawiło nam najwyższą ocenę. Oto kilka z nich:

„Oprogramowanie dostarczone przez firmę Medyc pozwala nam na sprawną obsługę prowadzonego podmiotu leczniczego. Program jest bardzo intuicyjny, zindywidualizowany. Bardzo ważne jest stałe wsparcie opiekuna. Wdrożenie nowych użytkowników jest bardzo proste i mało czasochłonne. Wszystkie prośby związane z dostosowaniem do własnych potrzeb są realizowane. Polecam.

Współpracę oceniam bardzo wysoko. Przez cały okres firma konsultowała się z nami w każdej kwestii. Program prosty i intuicyjny. Nowe funkcje pojawiają się szybko i są aktualizowane w razie wystąpienia błędów. Program elastyczny z możliwością dostosowania do każdej placówki.”

„System Medyc jest bardzo przydatnym urządzeniem. Jego łatwy w obsłudze interfejs sprawia, że jest on przyjazny dla użytkownika, niezależnie od poziomu technicznego doświadczenia. Serdecznie polecamy :)”

Warto zapoznać się z wszystkimi opiniami w przeglądarce Google.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Rozwijam placówki medyczne dzięki technologii Wdrażam innowacyjne rozwiązania które zwiększają jakość leczenia pacjentów Automatyzuje obsługę przychodni, klinik i gabinetów lekarskich   Jestem aktywny na linkedinie. Tworze treści o tematyce medycznej: https://www.linkedin.com/in/jakubozga/   Wydarzenia na których byłem: Amoz, EduHealth, Warsaw Medical Expo