Medyc - projekt, który powstał we współpracy wraz z klientami

Obserwując rynek oprogramowania medycznego w 2014 roku zauważyłem, że istniejące rozwiązania są trudne w obsłudze i nieintuicyjne. Postanowiłem to zmienić. Moim celem było stworzenie rozwiązań  charakteryzujących się wysoką jakością i jednocześnie prostotą obsługi. Wykorzystując wykształcenie programistyczne i posiłkując się wskazówkami użytkowników – samodzielnie zbudowałem Platformę Medyc i stworzyłem firmę, w której centrum uwagi znalazł komfort pracy klienta. Postawiłem na najwyższą jakość, partnerskie podejście i szczerość wzajemnych relacji. W ciągu kilku lat osiągnęliśmy cel i teraz codziennie pracujemy nad podwyższaniem standardów produktu i rozwojem firmy.

Jakub Ożga
właściciel

Co nas wyróżnia

partnerskie podejście w obsłudze klienta

Poświęcamy czas na to, żeby Cię poznać i ustalić Twoje potrzeby. Tylko wtedy faktycznie możemy pomóc usprawnić Twoją pracę. Chcemy, żebyś widział w nas partnera, który bierze odpowiedzialność za realne rozwiązanie jego problemów. Standardem jest, że jeśli w trakcie pracy pojawiają się nowe wyzwania, podejmujemy je bo najważniejsza jest dla nas skuteczna realizacja celu.

szanujemy czas swój i naszych partnerów

Przestrzegamy terminów realizacji zawartych w zapisach umowy. Dbamy także o to, żeby klient był na bieżąco informowany jeśli po drodze wystąpią jakiekolwiek trudności powodujące możliwość opóźnienia realizacji zadania.

najważniejsze są jasne zasady współpracy

Stawiamy na szczerą i klarowną komunikację bo zaufanie klienta do nas jest dla nas bardzo ważne. Jeśli w trakcie realizacji pojawią się wcześniej niedopowiedziane kwestie, nie przerzucamy się odpowiedzialnością. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i zakładamy, że każdemu mogą zdarzyć się pomyłki. Jeśli my je popełniamy, jasno o nich poinformujemy.

stabilny system, który nie wymaga instalacji

Platforma nie wymaga instalacji, wystarczy dostęp do internetu. Dzięki zastosowaniu najnowszych praktyk architektury systemu masz pewność, że każdego dnia będzie działała tak samo. Aktualizacje oprogramowania nie są automatyczne a każdorazowo ustalane z Tobą. Dzięki temu unikamy ryzyka związanego z możliwością destabilizacji pracy Twojej i pracowników.

doświadczenie w budowaniu systemów dla branży medycznej

Tworzymy system od 2014 roku i cały czas wsłuchujemy się w opinie naszych klientów i potrzeby branży medycznej. Ty i Twoi pracownicy dostajecie do ręki narzędzia, które realizują obsługę pacjentów szybko i skutecznie, w ramach minimalnej liczby czynności podejmowanych w systemie. Oprogramowanie Medyc oszczędza czas lekarzy i administracji placówki dla realizacji zadań dla nich priorytetowych: realizacji i rejestracji wizyt oraz organizacji pracy i kontroli pracowników.

dedykowany opiekun dla każdego klienta - bezpłatnie, do dyspozycji klienta

Wiemy, jak ważne jest wsparcie. U nas przez cały czas trwania umowy masz do dyspozycji pomoc dedykowanego opiekuna, który bezpłatnie udzieli wszelkiej pomocy przy pracy z systemem. Taki opiekun faktycznie odbiera telefon i jest do Twojej dyspozycji w godzinach swojej pracy. Sprawdź jak jest skuteczny jeszcze przed podpisaniem umowy!
11

Testuj za darmo
przez 30 dni

Bezpłatnie i bez zobowiazań
– podejmij świadomą decyzję.

skonsultuj się z doradcą
+48 697 006 797

kontakt@medyc.pl Pon. – Pt. 08:00-16:00

 

Nasi partnerzy
11ESERVICE
11MEDYC SYSTEM

Najczęściej zadawane pytania

Szukam pracy i Medyc jako miejsce pracy bardzo mi się podoba czy mogę wysłać CV?

Jeśli czujesz, że możesz wnieść do nas nietuzinkowe pomysły i kreatywne rozwiązania to  niezależnie od umiejętności i wykształcenia wyślij CV na kontakt@medyc.pl. Czekamy na ludzi z “otwartą głową”. Podczas ostatniej rekrutacji otrzymaliśmy ponad 1600 CV 🙂

Nadal nie wierzę, że jesteście tak dobrzy jak mówicie. Jak można to sprawdzić?

Referencje na Google, bezpośredni kontakt z prezesem w Gdańsku, szybka reakcja działu handlowego i obsługi klienta – to chyba najszybsza droga żeby przekonać się czy nie zmyślamy.

Jaka jest wizja firmy na przyszłość?

Motorem napędowym są najnowsze technologie. Jeżeli jakieś rozwiązania nie istnieją na rynku to sami je tworzymy. Działanie naszego systemu wpływa pośrednio na przebieg leczenia pacjentów a my czujemy się odpowiedzialni za to, żeby oprogramowanie dawało odpowiednie wsparcie w całym procesie.