Usługa migracji danych

11Usługa migracji danych Medyc
Dotyczy klientów którzy już zgromadzili dane pacjentów i dokumentacje wizyt w innym systemie i są zainteresowani zmianą systemu wraz z przeniesieniem danych do naszego systemu Medyc.

Mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu takich migracji z systemów innych dostawców. Jesteśmy w stanie przenieść dane z każdego systemu innej firmy do Medyca.

Dane które nasi klienci najczęściej wybierają do migracji:
– Dane osobowe i adresowe pacjentów
– Pełna dokumentacja medyczna
– Załączniki pacjentów i inne dokumenty
– Grafiki specjalistów
– Usługi i cenniki
– Historia wizyt i przyszłe wizyty
– Rozliczenia i raport z NFZ

Dostawcy oprogramowania z którymi współpracowaliśmy i od których najczęściej migrujemy dane:
– MyDr
– MedFile
– Proassist
– Aurero
– Versum
– Booksy
– Kamsoft
– Comarch Optimed24
– ZnanyLekarz
– Serum
– Medicus
– MedNote
– DoctorEleks
– InterClinic
– Kamed
– PlSoft
– Asphys
– Ekp
– Fizjorejestracja
– i wiele innych

Proces migracji zależy od Twojego etapu zdecydowania się na wejście we współprace z Medyc:
  1. Jesteś zdecydowany i podpisałeś z nami umowę

Brawo masz gwarancje że nasz system na pewno się sprawdzi w Twojej firmie. Kolejnym krokiem jest wysłanie nam bazy danych ze starego systemu tak byśmy mogli dokonać wyceny i oszacowania czasu migracji danych. Po dokonaniu wyceny migracji bazy danych przedstawiamy Ci ofertę wykonania usługi. Gdy podejmiesz decyzję przystępujemy do prac. Po zakończeniu procesu przeniesienia danych powiadomimy Cię że migracja przebiegła pomyślnie i poprosimy Cię o wykonanie weryfikacji przeniesionych danych. Po Twojej akceptacji migracji danych możesz korzystać z danych ze starego systemu w nowym systemie Medyc i cieszyć się współpracą z najlepszym dostawcą medycznym na świecie.

  1. Nie jesteś zdecydowany i chciałbyś przetestować Medyca pracując na swoich danych

Aby umożliwić Ci przetestowanie Medyca na Twoich bieżących danych niezbędne jest wykonanie migracji danych z obecnego systemu na którym pracujesz. Aby to zrobić i zapewnić Ci bezpieczeństwo że dane nie będą wykradzione lub wykorzystane w złym celu należy podpisać z nami jednomiesięczną umowę poufności zwaną „NDA”. W umowie deklarujemy się przenieść nieodpłatnie dane z obecnego programu do Medyca tak byś mógł przetestować działanie Medyca na swoich danych. Po podpisaniu umowy NDA z nami, kolejnym krokiem jest wysłanie nam bazy danych od obecnego dostawcy. Gdy to się uda to przeprowadzamy migracje. Po przeprowadzeniu migracji danych powiadomimy Cię o tym że dane są już dostępne na Twoim koncie testowym byś mógł wypróbować pracę na żywych danych.

Po przetestowaniu Medyca na żywych danych możesz podjąć decyzje:

a) Podpisać umowę subskrypcji oprogramowania

Przy podpisaniu umowy otrzymasz wycenę kosztu migracji najświeższych danych od obecnego dostawcy. Po podpisaniu umowy wykonujemy jeszcze raz migracje danych tych które są najbardziej aktualne u obecnego dostawcy. Po przeprowadzeniu migracji możesz korzystać z Medyca już na swoich najnowszych danych tak jak to było u poprzedniego dostawcy i cieszyć się pracą na o niebo lepszym systemie niż poprzednio.

b) Zrezygnować z wejścia we współpracę

W tym przypadku nic nie płacisz za migrację bazy danych ani za wersje demo. Po naszej stronie kasujemy dane które były potrzebne dla Ciebie do testów i wyłączamy wersje demo. Ty nadal możesz pracować na swoim starym systemie na którym masz nadal swoje aktualne dane.

Jak przesłać wam bazę danych ze starego systemu?

Poproś poprzedniego dostawcę o stworzenie tzw. backupu bazy Twoich danych i przesłania Ci dostępu na email wraz z hasłem. Email który otrzymasz od dostawcy przekaż Twojemu opiekunowi z Medyc

Ile trwa migracja danych?

Jest to zależne od obecnego dostawcy. Średnio trwa od kilku dni do 3 tygodni od daty otrzymania backupu bazy danych przez naszego opiekuna.

Kiedy migracja danych jest przeprowadzana?

Jesteśmy elastyczni i możemy dopasować się do Ciebie. Najlepiej przeprowadzać migracje danych gdy placówka jest zamknięta lub ma mniejszy ruch. Takim okresem u większości klientów jest weekend.

Czy mogę korzystać z Medyca gdy trwa proces migracji bazy danych?

Tak, proces migracji danych nie przeszkadza w pracy z systemem Medyc

Czy mogę korzystać ze starego systemu gdy trwa proces migracji bazy danych?

Tak, proces migracji danych nie przeszkadza w pracy w innych systemach

Testuj za darmo
przez 30 dni

Bezpłatnie i bez zobowiazań
– podejmij świadomą decyzję.

skonsultuj się z doradcą
+48 697 006 797

kontakt@medyc.pl Pon. – Pt. 08:00-16:00

sprawdź nasze pakiety na start

Potrzeby każdej placówki są inne. Wybierz gotowe pakiety lub sprawdź dostępne moduły.
Złożymy dla ciebie system szyty na miarę. PŁAĆ TYLKO ZA TO, Z CZEGO NAPRAWDĘ KORZYSTASZ.
skontaktuj się z doradcą:
+48 697 006 797
kontakt@medyc.pl