Program dla fizjoterapeutów

Jeśli prowadzisz gabinet fizjoterapii, zapewne zależy Ci na efektywności pracy i pełnym profesjonalizmie. Aby to osiągnąć, warto wybrać odpowiedni program dla fizjoterapeuty, który ułatwi Ci zarządzanie gabinetem, komunikację z pacjentami i tworzenie dokumentacji medycznej. Skorzystaj więc z platformy Medyc, gdzie znajdziesz rozwiązania przydatne w Twojej codziennej pracy. Jakie posiada funkcje i jakie są jego zalety? Sprawdź i wybierz najlepszy program do obsługi gabinetu fizjoterapii!
Program dla fizjoterapeutów Medyc

Czym jest program do obsługi gabinetu fizjoterapii?

Program do prowadzenia gabinetu fizjoterapii to specjalistyczne oprogramowanie, które powstało z myślą o usprawnieniu i ułatwieniu zarządzania gabinetem fizjoterapeutycznym. Dostarczania wielu narzędzi i funkcji, które pomogą Ci w skutecznej i efektywnej pracy, zarządzaniu danymi pacjentów, harmonogramowaniu wizyt i monitorowaniu postępów terapii.

Program dla fizjoteraputy - główne cechy programu do prowadzenia gabinetu fizjoterapii:

 • Rejestracja pacjentów - program do prowadzenia gabinetu fizjoterapii Medyc umożliwia łatwą rejestrację pacjentów. Dzięki niemu zyskasz możliwość sprawdzania dostępności terminów czy wysyłania potwierdzeń i przypomnień. Program został zintegrowany się z kalendarzem Google, aby synchronizować dane i jeszcze lepiej usprawnić proces rejestracji.
 • Zarządzanie danymi pacjentów - soecjalistyczny program dla fijzoterapeutów umożliwia wsparcie i bezpieczne przechowywanie danych osobowych pacjentów, historii medycznej, diagnozy, notatek terapeutycznych i wyników badań. Dzięki temu możesz szybko i bez marnowania czasu uzyskać dostęp do pełnej historii pacjenta i postępów jego leczenia.
 • Harmonogramowanie sesji terapeutycznej - program pozwala na planowanie sesji fizjoterapeutycznych, umawianie wizyt i zarządzanie harmonogramem terapii. Udostępnia funkcje takie jak kalendarz, rezerwacje online, przypomnienia o wizytach i możliwość automatycznego generowania harmonogramów.
 • Fakturowanie i rozliczenia - nasz program do prowadzenia gabinetu fizjoterapii posiada specjalny moduł do fakturowania i rozliczeń. Dzięki temu pozwala na tworzenie płatności, faktur i wygodne zarządzanie nimi.
 • Integracja z systemami wewnętrznymi i zewnętrznymi - nasz program do obsługi gabinetu fizjoterapii umożliwia integrację z NFZ,, kalendarzem Google, czy portalem znanylekarz.pl.
 • Analiza danych i raportowanie - narzędzie umożliwia analizę danych, która zapewni Ci lepsze i skuteczniejsze efekty leczenia, ponieważ generowane wyniki możesz wykorzystać w celu monitorowania postępów pacjentów czy współpracy z innymi specjalistami.
 • Mobilność i łatwość obsługi - aby korzystać z programu Medyc nie potrzebujesz specjalnych szkoleń ani programowań. Aby zapewnić Ci elastyczność i wygodę pracy zadbaliśmy o to, abyś mógł korzystać z programu za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do internetu, takiego jak komputer, tablet czy smartfon. Dodatkowo wprowadziliśmy aplikację mobilną na Android i iOS dla Ciebie oraz Twoich pacjentów, która ułatwi komunikację i rezerwację wizyt.

Program do prowadzenia dokumentacji medycznej – fizjoterapia

Elektroniczna dokumentacja fizjoterapeutyczna jest nie tylko obowiązkiem, ale także narzędziem pracy i zabezpieczeniem przed ewentualnymi roszczeniami lub kontrolami. Właśnie dlatego należy ją prowadzić starannie, rzetelnie i systematycznie, a w tym pomoże Ci nasz program do prowadzenia dokumentacji medycznej (fizjoterapia).

Dzięki intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie zyskasz prosty dostęp do danych pacjenta, postawionych diagnoz, planów leczenia czy przebiegu i efektach terapii. Wszystko to znajduje się w jednym panelu, co znacząco skraca czas potrzebny na formalności niezbędne podczas każdej wizyty. Dodatkowo elektroniczna dokumentacja medyczna fizjoterapeuty pozwala na monitorowanie choroby pacjenta w dowolnym miejscu i czasie, ponieważ wszelkie dane zapisywane są w chmurze.

Dokumentacja elektroniczna fizjoterapia - co jeszcze zyskasz dzięki Medyc?

 • przejrzystą historię choroby;
 • możliwość dodawania załączników;
 • możliwość drukowania historii choroby pacjenta, karty aktualnej wizyty, zaleceń
 • gotowe szablony,
 • własne karty wizyt;

Jakie zalety ma program do gabinetu fizjoterapii?

Jako fizjoterapeuta z pewnością wiesz, jak ważne jest zarządzanie swoim gabinetem w sposób efektywny i profesjonalny. Dlatego warto zainwestować w program do prowadzenia gabinetu fizjoterapii, który pomoże Ci w wielu aspektach Twojej pracy. Oto kilka zalet takiego rozwiązania:

 • oszczędność czasu i pieniędzy dzięki automatyzacji wielu zadań;
 • poprawa jakości i efektywności usług fizjoterapeutycznych;
 • zwiększenie satysfakcji i powracalności pacjentów;
 • łatwy dostęp do danych i informacji z dowolnego urządzenia z połączeniem internetowym;
 • zgodność z przepisami prawa i normami bezpieczeństwa

Darmowy program dla fizjoterapeutów

Chcesz osobiście przekonać się, jak nasz program dla fiizjoterapeutów może poprawić jakość Twojej pracy? Wypróbuj go za darmo przez 30 dni bez dodatkowych opłat i zobowiązań! Wystarczy, że skonsultujesz się z naszym doradcą lub wypełnisz formularz.
 • dopasujemy moduły do Twoich potrzeb;
 • otrzymasz dostęp do wersji demo (nie wymaga instalacji);
 • zyskasz możliwość bieżących konsultacji z naszym doradcą;
 • zdecydujesz czy chcesz kontynuować współpracę.

Z myślą o naszych klientach i dynamicznie zmieniającym się środowisku medycznym przygotowaliśmy podstawowe pakiety dedykowane, które można dowolnie rozbudowywać o niezbędne funkcje. Dlatego z naszego oprogramowania mogą korzystać zarówno przychodnie, kliniki, jak i specjalistyczne gabinety medyczne – płacisz wyłącznie za to, z czego naprawdę korzystasz!

Testuj za darmo przez 30 dni

Bezpłatnie i bez zobowiązań - podejmij świadomą decyzję.

skonsultuj się z doradcą
+48 697 006 797

  regulaminu aplikacji i zapoznałem się z Obowiązkiem Informacyjnym.

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00