Oprogramowanie dla placówek medycznych

Zarządzaj pracą całej placówki medycznej z jednego miejsca i skup się na swoich pacjentach! Nasze oprogramowanie dla placówek medycznych Medyc to system kierowany do małych przychodni, jak i dużych, specjalistycznych ośrodków oraz klinik. Przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksowe rozwiązanie wspomagające pracę lekarzy i całego personelu medycznego. Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów!
oprogramowanie dla placówek medycznych

Oprogramowanie do zarządzania placówką medyczną

We współpracy ze środowiskiem lekarskim opracowaliśmy program dla placówek medycznych, który zapewnia płynny obieg informacji i synchronizację działań wszystkich pracowników przychodni i specjalistycznych klinik. Takie rozwiązanie poprawia organizację, wydajność oraz komfort pracy, a co za tym idzie, wpływa na satysfakcję pacjentów korzystających z Twoich usług.

Medyc to specjalistyczne oprogramowanie dla placówki medycznej, które pozwoli Ci skutecznie zarządzać całą przychodnią i sprawnie koordynować proces opieki medycznej. Wszystko to możliwe jest dzięki dostępności funkcjonalnych modułów, które dobierasz w zależności od swoich potrzeb.

Jakie moduły zawiera nasze oprogramowanie dla placówki medycznej?

Oprogramowanie dla placówek medycznych Medyc umożliwia:

Oprogramowanie dla placówek medycznych - zarządzanie placówką

lekarz przy kompterze

Platforma Medyc posiada dodatkowo wiele funkcji niezbędnych do zarządzania usługami i pracą poszczególnych gabinetów lekarskich. Dzięki nim możesz sprawnie rozliczać pracowników, tworzyć harmonogramy i grafiki czy podsumowywać godziny pracy. To naprawdę proste – przekonaj się sam! Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą, który rozwieje Twoje wątpliwości.

Testuj za darmo przez 30 dni

Bezpłatnie i bez zobowiązań - podejmij świadomą decyzję.

skonsultuj się z doradcą
+48 697 006 797

    regulaminu aplikacji i zapoznałem się z Obowiązkiem Informacyjnym.

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00