Program dla gabinetu lekarskiego

Medyc to intuicyjny program do gabinetu lekarskiego usprawniający pracę specjalistów z wielu dziedzin. Sprawdzony system posiada wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnej obsługi pacjenta i sprawnego zarządzania placówką. Doskonale wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby, dlatego przygotowaliśmy zróżnicowane pakiety lub konkretne moduły, które możesz dobrać do swoich indywidualnych oczekiwań. Sprawdź, dlaczego warto wybrać nasz program dla gabinetu lekarskiego!
11Oprogramowanie dla medycyny pracy

Jaki program do prowadzenia gabinetu lekarskiego?

Oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego Medyc to w pełni przemyślane narzędzie, które usprawni i zmodernizuje Twoją pracę, a nawet pracę całej przychodni lub kliniki. Nasz system dla lekarzy umożliwia zautomatyzowanie wielu długotrwałych procesów, dzięki czemu zyskasz cenny czas na płynne przyjmowanie pacjentów, a to z kolei przełoży się na satysfakcję obu stron – pacjenta i Twoją.

Zapisy elektroniczne systematycznie wypierają dane papierowe. Dążenie do całkowitej cyfryzacji nabiera tempa, dlatego nie czekaj i już teraz dostosuj się do zmian, wybierając sprawdzony program komputerowy dla lekarzy. Dzięki temu z powodzeniem dostosujesz się do zmieniającej się rzeczywistości. Proponowane przez nas rozwiązanie jest uniwersalne i łatwo zaadaptować je do rozmaitych gabinetów.

Program dla lekarzy Medyc

 Skierowany jest do specjalistów z wielu dziedzin. Możesz wybrać dedykowany system:

Nasze oprogramowanie medyczne dla lekarzy posiada szereg funkcjonalności. Umożliwia prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej, wystawianie e-dokumentów oraz płynną wymianę dokumentacji medycznej między lekarzem a pacjentem. To jednak nie wszystko, ponieważ Medyc pozwala rejestrować pacjentów na wizyty, co znacznie ogranicza długie kolejki, a tym samym usprawnia jeden z widocznych problemów dzisiejszej służby zdrowia.  

Oprogramowanie dla gabinetów lekarskich - podstawowe funkcje

Oferowany przez nas program do gabinetów lekarskich to kompleksowe rozwiązanie pozwalające zarządzać wszystkimi kluczowymi czynnościami. Z łatwością dopasujesz go do profilu swojej placówki. Jakie zyskasz możliwości?

Oprogramowanie gabinetu lekarskiego to narzędzie do rejestracji pacjentów

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że sprawny system rejestracji pacjentów optymalizuje zapisy, a więc znacząco skraca czas całej procedury. Nasz program daje Ci pełen dostęp do danych pacjenta, a także grafików lekarzy. To ułatwia wyszukiwanie dostępnych terminów oraz zapisywanie i odwoływanie wizyt. Zyskują na tym lekarze, a także pacjenci, którzy mogą liczyć na wyższy komfort obsługi.

Program do obsługi gabinetu lekarskiego posiadający Portal Pacjenta

Portal Pacjenta to zdecydowanie korzystne rozwiązanie dla pacjentów, którzy bez wychodzenia z domu  i całkowicie online mogą umówić się na wizytę do wybranego specjalisty. Zyskują tym samym dostęp do terminarza, listy usług, informacji o długości wizyty czy cennika. To jednak nie wszystko! Twoi pacjenci otrzymają także mailowe i smsowe powiadomienia o wizycie. Co Ty dzięki temu zyskasz? Przede wszystkim łatwość koordynowania grafików i automatyczne zarządzanie wizytami.

Gabinet lekarski – program zawierający dokumentację medyczną i kartotekę pacjenta

Dokumentacja medyczna online umożliwia monitorowanie historii choroby pacjenta w dowolnym miejscu i czasie. Wszystkie niezbędne dane są widoczne w jednym panelu, a więc system gwarantuje Ci pełną przejrzystość. Dzięki temu możesz porównać aktualną wizytę z poprzednią, dodawać załączniki, drukować zalecenie lekarskie, wystawiać e-recepty, e-skierowania czy e-zwolnienia. 

Program do obsługi gabinetu lekarskiego online zapewnia integrację z systemami zewnętrznymi

Na bieżąco dostosowujemy się do potrzeb placówek i gabinetów lekarskich. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników, zapewniamy integrację naszego oprogramowania z systemem eWUŚ, rozliczeniami NFZ, portalem znanylekarz.pl oraz z siecią laboratoriów diagnostycznych DIAGNOSTYKA, ALAB oraz SYNEVO. To jednak nie wszystko! Decydując się na nasz system zyskujesz także integrację z bazą leków oraz magazynem. 

Oprogramowanie dla gabinetów lekarskich - podstawowe funkcje

Do Twojej dyspozycji pozostawiamy także szereg dodatkowych, nowoczesnych modułów usprawniających pracę każdego specjalisty.

Testuj za darmo przez 30 dni

Bezpłatnie i bez zobowiązań - podejmij świadomą decyzję.

skonsultuj się z doradcą
+48 697 006 797

    regulaminu aplikacji i zapoznałem się z Obowiązkiem Informacyjnym.

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00