Program do gabinetu

Pracuj łatwiej i wydajniej wprowadzając oprogramowanie do gabinetu Medyc! Stworzyliśmy rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb, które stanowi przykład niezawodności i modułowych rozwiązań usprawniających pracę gabinetów lekarskich na każdym etapie - od rejestracji, konsultacji lekarskich, przebiegu wizyty po działania administracyjne i zarządcze. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii Medyc poprawi organizację Twojej pracy, a co za tym idzie, zwiększy zadowolenie pacjentów z obsługi. Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!
Rozmowa z lekarzem

Program dla gabinetu dostosowany do Twoich potrzeb

Doskonale wiemy, że potrzeby każdego klienta są inne, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie gotowe pakiety, które możesz poszerzać o konkretne moduły dobrane do specyfiki wykonywanej przez Ciebie pracy. Medyc zapewnia również narzędzia dedykowane pod konkretne potrzeby gabinetów specjalistycznych. Decydując się na pakiet SPECJALISTA zyskujesz możliwość:

  • prowadzenia prostej dokumentacji medycznej i kartoteki pacjenta;
  • rejestracji pacjentów;
  • ustalania grafików;
  • wystawiania zaświadczeń;
  • dodawania załączników z telefonu;
  • prowadzenia wizyt równoległych.

Program do prowadzenia gabinetu Medyc!

Sprawdź w jakich gabinetach sprawdza się nasze oprogramowanie medyczne

Program do gabinetu lekarskiego

Program do gabinetu lekarskiego został stworzony z myślą o pracy lekarza tak, aby była ona wygodna i intuicyjna. Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz do sprawnego prowadzenia wizyty – możliwość wystawiania e-recept, e-zwolnień, e-skierowań, rejestracji pacjentów i wysyłania powiadomień o nadchodzących wizytach, a dodatkowo dostęp do kartoteki pacjentów, elektronicznej dokumentacji medycznej czy bazy leków. Program do gabinetu posiada szereg narzędzi usprawniających i wspomagających obsługę pacjenta, które poprawią komfort Twojej pracy, a jednocześnie poziom zadowolenia korzystających z usług medycznych. Przekonaj się sam!

Program do gabinetu okulistycznego

badanie okulistyczne

Oprogramowanie medyczne to niezbędne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego, w tym także okulistycznego. System wzbogacony o specjalistyczne funkcje ułatwia wykonywanie codziennych zadań, a jednocześnie daje większe możliwości kompleksowego leczenia i zmniejsza czas niezbędny do obsługi pacjenta. Wybierając program do gabinetu okulistycznego Medyc możesz swobodnie wstawiać e-dokumenty, tworzyć harmonogramy wizyt, wysyłać przypomnienia, archiwizować dokumentację medyczną i w każdym momencie uzyskać dostęp do niezbędnych informacji o pacjencie – w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz oprogramowanie do gabinetu Medyc i sprawdź, jakie to proste!

Testuj za darmo przez 30 dni

Bezpłatnie i bez zobowiązań - podejmij świadomą decyzję.

skonsultuj się z doradcą
+48 697 006 797

    regulaminu aplikacji i zapoznałem się z Obowiązkiem Informacyjnym.

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00