Program do medycyny pracy

Lista codziennych problemów lekarza medycyny pracy jest długa. Zastanawiasz się, jak powiązać liczbę koniecznych badań i konsultacji z wielu dziedzin z aktualnymi wymogami wymuszanymi przez przepisy? Nie wiesz, w jaki sposób archiwizować dokumentację medyczną, aby mieć szybki dostęp do wszystkich danych? A wreszcie, szukasz sposobu, który usprawni pracę Twojego gabinetu? Rozwiązaniem każdego z tych problemów jest profesjonalny program do medycyny pracy. Sprawdź naszą ofertę i skonsultuj się z doradcą!
11

Oprogramowanie dla medycyny pracy od Medyc - dlaczego warto?

Platforma Medyc to kompleksowy system do obsługi placówek opieki profilaktycznej i specjalistycznej oraz medycyny pracy. Intuicyjne narzędzie posiada wszystko, co niezbędne do profesjonalnej obsługi pacjentów oraz sprawnego zarządzania pracą personelu medycznego. 

Dzięki współpracy ze środowiskiem lekarskim doskonale wiemy, że potrzeby naszych klientów są zróżnicowane. Właśnie dlatego stworzyliśmy gotowe pakiety i dedykowane moduły dla gabinetów specjalistycznych, w tym również oprogramowanie dla medycyny pracy.

Medycyna pracy - program komputerowy

Placówki medyczne, które oprócz opieki profilaktycznej i specjalistycznej oferują jednocześnie medycynę pracy, zwykle korzystają z kilku systemów, często ze sobą niezintegrowanych. To komplikacja i strata czasu wielu osób, a także okazja do powstawania pomyłek. 

Chcąc usprawnić i zoptymalizować swoją pracę warto wybierać sprawdzone rozwiązania, takie jak oprogramowanie medyczne Medyc. Co ważne, korzystanie z systemu jest naprawdę proste i nie wymaga żadnych dodatkowych szkoleń. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do internetu. Całą konfiguracją i dopasowaniem programu do Twoich potrzeb zajmie się nasz doradca.

Sprawdzony program - medycyna pracy

Platforma Medyc to możliwość zarządzania i obsługi wszystkich zadań w jednym systemie – połączenie wizyt ambulatoryjnych z realizacją medycyny pracy. System daje dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań, między innymi zapewnia:

11Stomatolodzy w klinice dentystycznej

Medycyna pracy program - co oferujemy?

Stworzyliśmy platformę w pełni dopasowaną do potrzeb placówek i gabinetów realizujących badania z zakresu medycyny pracy. Dzięki temu możesz skorzystać z szeregu praktycznych rozwiązań poprawiających komfort i jakość świadczonych usług.

Karty konsultacji specjalistycznych:

Testuj za darmo przez 30 dni

Bezpłatnie i bez zobowiązań - podejmij świadomą decyzję.

skonsultuj się z doradcą
+48 697 006 797

    regulaminu aplikacji i zapoznałem się z Obowiązkiem Informacyjnym.

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00