Strony internetowe dla gabinetów medycznych

Coraz częściej to właśnie w internecie pacjenci poszukują informacji na temat interesujących ich usług medycznych. O wyborze specjalisty w dużej mierze decyduje więc jakość strony www. Strona internetowa dla lekarza to jego najlepsza wizytówka i klucz do zdobycia klientów. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów (gabinetów, przychodni, klinik) - użytkowników systemu Medyc - oferujemy tworzenie stron dla lekarzy. Sprawdź naszą ofertę!
11Budowa stron www dla medyków

Strony www dla klinik - profesjonalne podejście

Dzięki współpracy ze środowiskiem medycznym posiadamy odpowiednią wiedzę, a także możliwości techniczne, które pozwalają nam tworzyć intuicyjne strony medyczne dla lekarzy, które są przyjazne i łatwe w użytkowaniu zarówno dla pracowników, jak i pacjentów.

Zdecydowana większość osób odwiedzających witryny www to użytkownicy smartfonów. Właśnie dlatego nasze medyczne strony internetowe są intuicyjne w obsłudze nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale szczególny nacisk kładziemy także na ich responsywność na mniejszych urządzeniach mobilnych, abyś mógł dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Strona www stworzona przez nas wyróżnia się przede wszystkim:

 • funkcjonalnością, aby całkowicie ułatwić poruszanie się po witrynie;
 • czytelnością i przejrzystym layoutem, co przekłada się na jasną informację o usługach medycznych;
 • skutecznością, ponieważ nowoczesna strona www pozwala pozyskać nowych pacjentów;
 • estetyczną i nowoczesną szatą graficzną;
 • nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szukasz sposobu, który sprawi, że pacjenci będą chętniej wybierali Twoje usługi? Chcesz stworzyć profesjonalną stronę internetową? Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia! Zadbamy o spójny design z identyfikacją wizualną Twojego gabinetu oraz z niezawodnym systemem Medyc. Dzięki temu podniesiesz jakość obsługi oraz zoptymalizujesz funkcjonowanie placówki medycznej.

Strony internetowe medyczne - jak działamy?

Zawsze bazujemy na wytycznych naszych klientów, łącząc nowoczesny schemat strony z indywidualnymi oczekiwaniami. Działamy kompleksowo – zapewnimy serwer lub zamieścimy witrynę na serwerze wskazanym przez Ciebie. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo danych i dopasowanie do aktualnych wymogów.

Strony internetowe dla lekarzy muszą być dostosowane do specyficznych wymagań branży medycznej. Doskonale wiemy, jakie rozwiązania sprostają oczekiwaniom Twoim oraz Twoich pacjentów. Zaprojektujemy witrynę łatwą w obsłudze o ciekawej szacie graficznej. Kto może skorzystać z naszej oferty?

11lekarz przy kompterze
 • Prywatne gabinety lekarskie;
 • specjalistyczne gabinety lekarskie;
 • przychodnie;
 • kliniki;
 • specjalistyczne placówki medyczne.

Tworzenie stron dla klinik - co zyskasz?

Strona internetowa jest najlepszą wizytówką, która wpływa na wizerunek oraz zasięg. Zadbamy o to, aby została zaprojektowana i wykonana zgodnie ze współczesnymi standardami. Jako eksperci wykorzystujemy nowoczesne szablony i aplikacje, które będą wyróżniać się na tle innych stron konkurencyjnych. 

Warto również pamiętać, że tworzenie stron www to nie tylko kwestia estetyki, ale również optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, bezpieczeństwa, szybkości ładowania i dostosowania do różnych urządzeń. Zlecając nam wykonanie tego zadania, masz pewność, że Twoja witryna wzbudzi zaufanie potencjalnych pacjentów. Postaw na inwestycję, która pozwoli Ci osiągnąć lepsze wyniki! 

Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy termin realizacji zlecenia. Nie czekaj i zamów indywidualną wycenę już dziś!

Testuj za darmo
przez 30 dni

Bezpłatnie i bez zobowiazań
– podejmij świadomą decyzję.

skonsultuj się z doradcą
+48 697 006 797

kontakt@medyc.pl Pon. – Pt. 08:00-16:00

Testuj za darmo przez 30 dni

Bezpłatnie i bez zobowiązań - podejmij świadomą decyzję.

skonsultuj się z doradcą
+48 697 006 797

  regulaminu aplikacji i zapoznałem się z Obowiązkiem Informacyjnym.

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00