Funkcje systemu

Funkcje rejestracja

Kompleksowe narzędzie dla Rejestracji ułatwiające administrowanie placówką: zapisywanie i odwoływanie wizyt, wyszukiwanie wolnych terminów, ustalanie grafików specjalistów.. Optymalizuje proces i skraca czas rejestracji bezpośredniej i telefonicznej pacjentów także dzięki dostępowi do danych pacjenta.

Portal pacjenta i rejestracja online

Użytkownik może zapisać nową wizytę na dowolną datę w kalendarzu wybierając dzień, godzinę a nawet rodzaj usługi. Szybki dostęp do niezbędnych informacji o zakresie usługi, płatniku i statusy wizyty. System powiadomień e-mail i sms dla pacjentów o zbliżającej się wizycie i specjalistów o zmianach w grafiku.

Funkcje e dokumentacja

Szybki dostęp do kompletu informacji o pacjencie. Rozpoznanie choroby, wyniki badań, udzielone zalecenia, wyniki badań laboratoryjnych, e- recepty i e-skierowania – cała historia pacjenta w jednym miejscu.

telefon w dłoniach

Zapewniamy integrację z systemem eWUŚ, rozliczeniami z NFZ, portalem znanylekarz.pl, z siecią laboratoriów diagnostycznych DIAGNOSTYKA i ALAB. Przeprowadzamy integrację przez API,  integrację z magazynem i drukarką fiskalną.

Pisanie na klawiaturze

Platforma Medyc zapewnia narzędzia do obsługi specjalnych potrzeby placówek medycznych i gabinetów specjalistycznych. 

Do dyspozycji oddajemy moduł dla Szpitali jednodniowych, panel stomatologiczny i diagram dentystyczny oraz kompleksowe rozwiązania do obsługi Medycyny Pracy.

Stetoskop w ręce

Sprawne zarządzanie usługami i pracą gabinetów. Wszyscy użytkownicy mają nadane uprawnienia do poszczególnych funkcji systemu. Rozliczanie pracowników, 
podsumowywanie godzin, tworzenie grafików i harmonogramów, 
łatwy kontakt z pacjentami.

Telemedycyna - rozmowa z pacjentką

telemedycyna

Pacjent i specjalista mogą się połączyć z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. System zapewnia wszelkie narzędzia do realizowania usług za pomocą połączenia głosowego, czatu lub wideorozmowy. Ta forma porad umożliwia zapewnienie codziennej opieki medycznej wielu pacjentom bez wychodzenia z domu.

Placówka mająca umowę na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z Narodowym Funduszem Zdrowia musi stosować odpowiednie procedury w zakresie ich rozliczania. Platforma Medyc oferuje integrację z NFZ: integrację z POZ AOS, integrację z eWUŚ i eZWM oraz moduł do obsługi świadczeń Profilaktyka 40 PLUS.

Funkcje zdarzenia

Moduł, który zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 1.07.2021 roku umożliwia realizację obowiązku raportowania zdarzeń medycznych. Po każdej zrealizowanej wizycie z określeniem kodu choroby system automatycznie wysyła raport do P1.

Testuj za darmo przez 30 dni

Bezpłatnie i bez zobowiązań - podejmij świadomą decyzję.

skonsultuj się z doradcą
+48 697 006 797

    regulaminu aplikacji i zapoznałem się z Obowiązkiem Informacyjnym.

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00