Program dla przychodni

Prowadzenie działalności medycznej wymaga skutecznej organizacji oraz sprawnego zarządzania całą dokumentacją. Zastanawiasz się, co zrobić, by kompleksowo kierować swoją przychodnią? Jak zoptymalizować jej funkcjonowanie, aby więcej czasu przeznaczyć na obsługę pacjenta? Rozwiązaniem jest specjalistyczne oprogramowanie dla przychodni lekarskiej Medyc. Co zyskasz dzięki niemu? Sprawdź!
11Program do przychodni - Oprogramowanie medyczne Medyc

Oprogramowanie medyczne dla przychodni - niezawodne zarządzanie przychodnią

Medyc to oprogramowanie dla przychodni lekarskich, które chcą sprawnie realizować programy lekarskie, rozliczenia z NFZ, tworzyć dokumentację medyczną, a przede wszystkim przyspieszyć i wspomóc obsługę pacjenta. Nasz system dla przychodni sprawdza się zarówno w małych lokalnych przychodniach, jak i dużych specjalistycznych ośrodkach zatrudniających liczny personel.

Niezależnie od tego, jak duża jest Twoja placówka, ile posiada oddziałów i jak wiele osób zatrudnia – program do przychodni Medyc to kompleksowe rozwiązanie, które usprawni pracę każdego podmiotu leczniczego. Dzięki niemu personel medyczny może za pomocą kilku kliknięć zapoznać się z aktualną dokumentacją medyczną chorego, wystawić skierowanie lub receptę i sprawnie uzupełnić kartę pacjenta. To wszystko przekłada się na sprawniejsze przeprowadzanie i planowanie wizyt, a co za tym idzie, satysfakcję pacjentów oraz personelu.

Program do obsługi przychodni - jakie posiada funkcje?

Nasze oprogramowanie dla przychodni lekarskich pozwala na wygodne zarządzanie wszystkimi kluczowymi czynnościami związanymi z obsługą pacjentów – zarówno od strony medycznej, jak i administracyjnej. Właśnie dlatego wdrożyliśmy szereg rozwiązań korzystnych zarówno dla personelu medycznego, jak i chorych.

Dowiedź się: Czym powinno wyróżniać się dobre oprogramowanie dla przychodni?

Program dla przychodni lekarskiej Medyc posiada:

  • System rejestracji pacjentów, który zdecydowanie skraca czas obsługi pacjentów. Dodatkowo usprawnia proces zapisywania na wizyty oraz ich odwoływanie.
  • Portal pacjenta i internetową rejestrację, dzięki której pacjent może wybrać specjalistę, do którego chce się udać (zobaczyć jego zdjęcie, zakres usług oraz długość wizyty), sprawdzić wolne terminy oraz otrzymać powiadomienie o wizycie.
  • Elektroniczną dokumentację medyczną, a więc możliwość monitorowania historii choroby pacjenta w dowolnym miejscu i czasie, ponadto możliwość wystawiania e-recept, e-zwolnień czy e-skierowań.
  • Oprogramowanie przychodni Medyc umożliwia dodatko integrację z kluczowymi systemami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi (eWUŚ, NFZ, portal znanylekarz.pl, sieci laboratoriów diagnostycznych DIAGNOSTYKA, SYNEVO i ALAB, baza leków, magazyn).
  • Moduł zarządzanie placówką, który tworzy odpowiednie warunki do zarządzania zasobami ludzkimi i finansami placówki - upraszcza tworzenie grafików, rozliczenia oraz sumowanie godzin pracy.
sprawdź nasze pakiety na start
Potrzeby każdej placówki są inne. Wybierz gotowe pakiety lub sprawdź dostępne moduły.
Złożymy dla ciebie system szyty na miarę. PŁAĆ TYLKO ZA TO, Z CZEGO NAPRAWDĘ KORZYSTASZ.
skontaktuj się z doradcą:
+48 697 006 797
kontakt@medyc.pl