Program do gabinetu stomatologicznego

Programy stomatologiczne mają ułatwiać codzienną pracę dentystów oraz osób odpowiedzialnych za rejestrację i obsługę pacjenta. Wybór odpowiedniego systemu to przede wszystkim oszczędność czasu i poprawa jakości oferowanych usług. Z myślą o specjalistach stworzyliśmy oprogramowanie medyczne Medyc wyposażone w specjalny moduł stomatologiczny. Nasz program do obsługi gabinetu stomatologicznego z łatwością dopasujesz do specyfiki swojej pracy, aby była ona jeszcze bardziej efektywna. Koniecznie sprawdź!
11Stomatolog w klinice dentystycznej

Niezawodny program dla stomatologii

Zyskaj wszystkie niezbędne funkcje w jednym programie Medyc! Specjalne oprogramowanie stomatologiczne zostało opracowane z uwzględnieniem specyfiki pracy dentysty. To przyjazna, nowoczesna i kompleksowa platforma łącząca w sobie funkcjonalność, wysoką wydajność oraz ergonomiczną obsługę. Medyc jest zgodny z wytycznymi GIODO, RODO oraz ze zmianami wprowadzanymi przez Ministerstwo Zdrowia.

We współpracy ze środowiskiem lekarskim opracowaliśmy profesjonalny program dla stomatologów oferujący szeroki wachlarz możliwości. Jest on przystosowany zarówno do niewielkich, jednostanowiskowych gabinetów, jak i dużych klinik stomatologicznych. Oprogramowanie dla dentystów Medyc powstało z myślą o Tobie – łączy w sobie najwyższą jakość techniczną z dostosowaniem do współczesnych potrzeb gabinetu stomatologicznego. Sprawdź, co zawiera nasz program!

Co zawiera dedykowanie oprogramowanie dla stomatologii?

Nasz program do obsługi gabinetów stomatologicznych został kompleksowo przystosowany do pracy lekarza stomatologa. Jakie funkcjonalności znajdziesz dla siebie?

Oprogramowanie dla gabinetów stomatologicznych - kompleksowe rozwiązanie dla gabinetu stomatologicznego

Wymienione wyżej funkcje to nie wszystko, ponieważ w naszym oprogramowaniu do gabinetu stomatologicznego znajdziesz wszystko to, co w module do gabinetu lekarskiego, a więc szeroki wachlarz rozwiązań pozwalających na komfortowe zarządzanie wszelkimi istotnymi czynnościami z punktu widzenia obsługi pacjentów – zarówno od strony medycznej, jak i administracyjnej.

Program do prowadzenia gabinetu stomatologicznego - co jeszcze zawiera?

11
11Stomatolodzy w klinice dentystycznej

Diagram dentystyczny - oprogramowanie medyczne

Moduł stomatologiczny pozwala dodać diagram dentystyczny do karty wizyty. Diagram pozwala na oznaczanie rozpoznania każdej części zęba z listy wybieranej:
·         Ząb niewyrżnięty
·         Brak zęba
·         Próchnica
·         Ząb lub korzeń do usunięcia
·         Wypełnienie
·         Korona
·         Kamień lub osad nazębny
·         Ząb przeleczony endodontycznie
11Diagram dentystyczny
11
 
 
Wystarczy kliknąć na wybraną część zęba i wybrać odpowiednie rozpoznanie. Po wyborze ząb zostanie oznaczony odpowiednim kolorem.
 

 

W przypadku dzieci można wybrać Diagram dentystyczny dla dziecka. Wtedy diagram jest dostosowany do uzębienia dziecka.

11Diagram dentystyczny dziecko

Karta wizyty pozwala również uzupełnić przeprowadzone zabiegi dla pacjenta. Można wpisać je tekstowo jak też wybrać odpowiednie kody ICD9. Cała karta wizyty jest elastyczna. Możesz dostosować ją według swojego uznania wybierając miejsce i pola dokumentacji medycznej.

Testuj za darmo przez 30 dni

Bezpłatnie i bez zobowiązań - podejmij świadomą decyzję.

skonsultuj się z doradcą
+48 697 006 797

    regulaminu aplikacji i zapoznałem się z Obowiązkiem Informacyjnym.

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00