Aplikacja mobilna Medyc

To co ważne zawsze pod ręką! Aplikacja Medyc jest dostępna na Android i iOS w Google Play oraz AppStore. Daje swobodną i intuicyjną możliwość podglądu terminarza i pacjentów w systemie Medyc.

Funkcje:
– dodawanie pacjentów,
– podgląd terminarza wizyt,
– dodawanie wizyt,
– szybki dostęp do rejestracji,

Jak działa?
Widok Terminarza można filtrować po specjaliście (do wyboru z listy) i dacie (wybiera się ją w kalendarzu lub skrolując w lewo i prawo). Poprzez aplikację można umówić wizytę, klikając na niebieski plusik. Wybieramy pacjenta (z listy, można też wyszukać lupką), wyświetla się data i godzina umówienia, która jest edytowalna. Wybieramy usługę, gabinet, można tu również dopisać uwagi. Klikając w już utworzoną wizytę, możemy ją edytować lub usunąć.

W widoku Pacjentów jest cała lista pacjentów. Jednak nie widać kartotek, a jedynie imię nazwisko, PESEL i numer telefonu w widoku listy i nagłówek z samym imieniem i nazwiskiem po wybraniu konkretnej osoby.

Ponad to aplikacja umożliwia podgląd bieżących wizyt z Medyca i daje możliwość szybkiej rejestracji z telefonu.


Przetestuj system za darmo przez 30 dni! Kliknij i następnie testuj aplikację mobilną.

Rozwijam placówki medyczne dzięki technologii Wdrażam innowacyjne rozwiązania które zwiększają jakość leczenia pacjentów Automatyzuje obsługę przychodni, klinik i gabinetów lekarskich   Jestem aktywny na linkedinie. Tworze treści o tematyce medycznej: https://www.linkedin.com/in/jakubozga/   Wydarzenia na których byłem: Amoz, EduHealth, Warsaw Medical Expo