Integracja systemu Medyc z kalendarzem Google

Platforma Medyc dostarcza rozwiązania, dzięki którym administrator systemu może sprawnie tworzyć i zarządzać grafikami lekarzy i specjalistów pracujących w danej placówce. Teraz dodatkowo dostępna jest funkcjonalność, dzięki której możliwa jest integracja kalendarzy Google poszczególnych specjalistów z systemem Medyc.

Oprogramowanie medyczne zintegrowane z kalendarzem Google

Integracja zapewnia obustronny przesył danych pomiędzy kalendarzem użytkownika a systemem. To oszczędność czasu dla osoby odpowiedzialnej za tworzenie grafików oraz rejestrację pacjentów.

Dzięki tej integracji przesył danych z kalendarzy specjalistów odbywa się w sposób automatyczny. Nie trzeba ręcznie wprowadzać tych informacji do systemu i korygować za każdym razem, kiedy pojawią się jakieś zmiany. Administratorzy placówek wiedzą doskonale jak to potrafi być uciążliwe. 

Wiele zalet w jednym systemie CRM

Automatyzacja tego procesu to również ogromne ułatwienie dla specjalistów, którzy często dzielą swój czas pomiędzy kilkoma placówkami. Szczególnie pomocne jest to także wtedy, kiedy specjalista umawia samodzielnie wizytę pacjenta a nie ma dostępu do systemu rejestracji i nie może się z nim zsynchronizować. Wystarczy zapisanie jej w wybranym terminie we własnym kalendarzu Google a dane te automatycznie zostaną udostępnione w systemie Medyc. 

W przypadku, gdy wizyta jest umówiona samodzielnie przez pacjenta w ramach rejestracji online, zarezerwowany termin pojawi się nie tylko w systemie Medyc, ale również w kalendarzu danego specjalisty.

Do integracji wystarczy udostępnienie kalendarza. Trzeba pamiętać, że aktualizacja danych będzie dotyczyła tylko tych kalendarzy, które zostaną udostępnione przez swoich użytkowników. Wtedy wszystkie zmiany wprowadzone w kalendarzu są automatycznie aktualizowane we wszystkich miejscach.

W ustawieniach konta możesz dodatkowo wykorzystać integrację z portalem znanylekarz.pl

Kalendarze Google – synchronizacja i integracja w oprogramowaniu medycznym

Integracja systemu Medyc z kalendarzami Google to dodatkowy element usprawniający przepływ informacji pomiędzy administracją placówki i współpracującymi z nią specjalistami. To kolejny element w ramach rozwiązań, które oszczędzają czas i finalnie mają wpływ na optymalizację procesu umawiania i obsługi pacjentów. Wybierając oprogramowanie Medyc możesz zsynchronizować dowolna ilość modułów, które są potrzebne w Twojej placówce!

Rozwijam placówki medyczne dzięki technologii Wdrażam innowacyjne rozwiązania które zwiększają jakość leczenia pacjentów Automatyzuje obsługę przychodni, klinik i gabinetów lekarskich   Jestem aktywny na linkedinie. Tworze treści o tematyce medycznej: https://www.linkedin.com/in/jakubozga/   Wydarzenia na których byłem: Amoz, EduHealth, Warsaw Medical Expo