Elastyczne dopasowanie modułów do zarządzania kliniką Medycyny Estetycznej

Platforma Medyc oferuje ogromny wachlarz funkcjonalności i ich możliwych zastosowań. Naszym priorytetem jest pomoc klientom w optymalnym doborze modułów, które będą dla nich pracowały najbardziej efektywnie. Już w fazie testów i przez cały okres ewentualnej współpracy oferujemy bezpłatną opiekę dedykowanego doradcy, którego zadaniem jest rozpoznanie potrzeb kliniki i zaproponowanie najlepszych rozwiązań.

Przemyślany wybór to większa efektywność i satysfakcja.

Platforma Medyc

Wybieraj spośród funkcji pakietu standardowego:

1. PORTAL PACJENTA

Sprawna rejestracja to podstawa efektywnej obsługi pacjenta. Bardzo zniechęcająca jest konieczność stania w kolejce lub wielokrotnego wykonywania telefonów do rejestracji. Co gorsza, jeśli się to już uda a pojawi się konieczność zmiany terminu wizyty, cały proces zaczyna się od nowa. Te problemy często wpływają na decyzję o rezygnacji z usług danej placówki.

Przez Portal Pacjenta, pacjent ma możliwość rejestracji w dowolnym momencie i dowolnym czasie – bez kolejek i telefonów do rejestracji. Wybierając specjalistę ma podgląd jego wizytówki i informacji o realizowanych przez niego świadczeniach. Może sprawdzić opis usługi i jej cenę oraz upewnić się jaki jest przewidywany czas wizyty. Po zarejestrowaniu otrzymuje na maila podsumowanie dokonanego wyboru. Dzięki dostępowi do Portalu, pacjent ma dostęp do swoich badań i dokumentacji medycznej.

2. POWIADOMIENIA SMS I E-MAIL

W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy zabiegani i nierzadko zapominamy nawet o bardzo ważnych sprawach. Powiadomienia sms i e-mail sprawiają, że łatwo można tego uniknąć.

Niezrealizowana wizyta to strata dla kliniki a także blokada terminu, z którego chętnie skorzystaliby inni pacjenci.

Dzięki takiej „przypominajce” pacjent na pewno zjawi się na wizycie lub w porę zmieni termin na inny, bardziej dla niego dogodny.

3. PODPISY ELEKTRONICZNE

Na zbieranie zgód i oświadczeń potrzebny jest czas, który mógłby zostać bardziej efektywnie wykorzystany. Konieczność wypełnienia, podpisania i zarchiwizowania tych wszystkich dokumentów to zaangażowanie wielu zasobów placówki. System Medyc pozwala na rezygnację z formy papierowej dzięki funkcji elektronicznego podpisu. Pacjent może go złożyć pod wymaganymi formularzami bezpośrednio w gabinecie albo zrobić to jeszcze przed pojawieniem się w klinice. Placówka ma możliwość wysłania mu maila z linkiem przekierowującym do formularza.

4. FAKTURY, ROZLICZENIA I RAPORTY

Funkcjonalności systemu Medyc zapewniają proste wystawianie paragonów i faktur, liczenie kosztów i zysków kliniki, rozliczanie prowizji oraz generowanie raportów niezależnie od tego czy wynika to z potrzeb rejestracji, menadżera czy właściciela kliniki. Na każdym z tych poziomów zarządzania użytkownicy mają dostęp do intuicyjnych narzędzi wspomagających pracę w zakresie realizowanych przez nich zadań.

5. INTEGRACJA Z DRUKARKĄ FISKALNĄ

Dzięki integracji z drukarką fiskalną klienta, wszystkie pozycje wprowadzone do systemu Medyc np.: kwoty czy kody produktu pojawiają się na paragonie lub fakturze za jednym kliknięciem. Nie trzeba ich wpisywać od nowa.

6. MAGAZYN

Moduł ten pozwala kontrolować magazyn; stan i konieczność jego uzupełniania. Ułatwia proces inwentaryzacji i wprowadzania nowych dostaw. Dzięki niemu można również uporządkować produkty z dwóch kategorii: kosmetycznej i medycznej oraz konieczność spełnienia różnych wymogów ich ewidencjonowania, rozliczania i opodatkowania.

7. MARKETING

Medyc zapewnia użytkownikom rozwiązania, które pozwolą na utrzymywanie stałego kontaktu z pacjentami placówki. Możliwość stworzenia grup mailingowych i wysyłania do odbiorców regularnych informacji o zmianach czy nowościach w zakresie oferowanych usług, to ważny i co najważniejsze, dopuszczony przez prawo element działań marketingowych.

Podobnym narzędziem są karnety, pozwalające na zaplanowanie serii zabiegów czy bony, dzięki którym można je wykupić w promocyjnej cenie.

Dobierz funkcje dodatkowe:

1. INTEGRACJA ZE ZNANYLEKARZ.PL

Znanylekarz.pl to strona, którą odwiedza bardzo duża liczba pacjentów w poszukiwaniu różnego rodzaju specjalistów. Dzięki integracji z Platformą Medyc, pacjenci mogą się nie tylko zapoznać z kompetencjami i opiniami na temat danego lekarza, ale również sprawdzić rodzaj świadczonych usług oraz ich ceny, a także z poziomu wizytówki umówić wizytę w określonym terminie.

2. INTEGRACJA Z TERMINALEM PŁATNICZYM

Dzięki tej integracji, po wybraniu opcji „płatność terminalem” w systemie Medyc kwota należna za wizytę pojawia się w terminalu płatniczym od razu. Ta funkcjonalność wyklucza możliwość ewentualnego popełnienia pomyłki przy konieczności ponownego wprowadzania danych a w skali dnia czy tygodnia pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

3. INTEGRACJA Z KALENDARZEM GOOGLE

Dzięki integracji systemu Medyc z kalendarzem Google specjalisty, administratorzy placówek nie muszą od nowa wprowadzać danych za każdym razem, gdy w terminarzach lekarzy pojawią się zmiany. Informacje te pojawiają się automatycznie w systemie co ułatwia planowanie wizyt.

Sprawdź zalety integracji z Kalendarzem Google:

4. FORMULARZ Z DIAGRAMEM TWARZY I CIAŁA

Rozwiązania oferowane w systemie Medyc uwzględniają specyficzne potrzeby klinik Medycyny Estetycznej. Bardzo przydatnym narzędziem jest diagram Twarzy i ciała umożliwiający graficzne oznaczenie obszarów ciała, które zostały poddane zabiegom lub są do nich wskazane.

5. KARTY WIZYTY PDF

To nowa funkcjonalność, która potrzebę dopasowania zawartości karty wizyty do specyficznych potrzeb danego gabinetu. Daje możliwość dowolnego przygotowania szablonu karty i po wgraniu go do systemu, naniesienia pól, które chcemy zaznaczać lub wypełniać podczas wizyty. Na koniec system umożliwia jej wydrukowanie.

Potrzebujesz czegoś więcej? Dodaj rozwiązania specjalne:

Wspólnie z naszym doradcą ustalicie, które funkcjonalności ułatwią Ci pracę. Jeśli jeszcze nie mamy ich w obecnej ofercie, opracujemy je i wdrożymy specjalnie na potrzeby Twojej kliniki. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu rozwiązań „szytych na miarę”.

Rozwijam placówki medyczne dzięki technologii Wdrażam innowacyjne rozwiązania które zwiększają jakość leczenia pacjentów Automatyzuje obsługę przychodni, klinik i gabinetów lekarskich   Jestem aktywny na linkedinie. Tworze treści o tematyce medycznej: https://www.linkedin.com/in/jakubozga/   Wydarzenia na których byłem: Amoz, EduHealth, Warsaw Medical Expo