Platforma Medyc zintegrowana z systemem obsługującym laboratoria DIAGNOSTYKA

Informujemy, że Platforma Medyc zapewnia pełną integrację z systemem obsługującym największą sieć laboratoriów w Polsce. DIAGNOSTYKA realizuje profesjonalne usługi laboratoryjne obsługując miliony pacjentów rocznie a z laboratoriami tej sieci współpracuje kilka tysięcy placówek ochrony zdrowia.

Integracja systemów pozwala na automatyzację procesu zlecania badań i przetwarzania ich wyników. 

Przeniesienie procesu do systemu pozwala na zminimalizowanie możliwości zaistnienia pomyłek. Dodatkowo wyeliminowanie formy papierowej zlecenia to wygoda. Jedyne co musi pacjent, to zgłoszenie się do wybranego punktu DIAGNOSTYKI – zlecenie czeka w systemie więc nie ma ryzyka, że zostanie zgubione. Nie musi również pamiętać o odbiorze wyników, bo te, dzięki integracji platformy z systemem DIAGNOSTYKI są widoczne dla lekarza, który je zlecał. Wystawione zlecenie automatycznie pojawia się w systemie laboratoriów i tak samo automatycznie odbywa się odbiór wyników. 

Wyniki zrealizowanych badań są przesyłane bezpośrednio do elektronicznej dokumentacji pacjenta. Lekarz widzi je w kontekście konkretnej wizyty i postawionej diagnozy. Nie ma przy tym potrzeby skanowania i przechowywania dokumentacji papierowej. Integracja likwiduje również problemy związane z archiwizacją dokumentacji. 

Samo wystawianie zlecenia jest bardzo proste. Odbywa się za pomocą dostępnych w platformie Medyc formularzy. Specjalista może wybrać i zaznaczyć rodzaje zlecanych badań i wybrać je z dostępnej listy. Może również usprawnić proces tworząc własną listę z pakietami najczęściej zlecanych badań. Dodatkowo dzięki integracji obu systemów kierujący na badania ma możliwość anulowania w każdej chwili zlecenia, jeśli zostanie błędnie wystawione.

Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami oferowanymi przez platformę Medyc i kontaktu z naszym doradcą.

Rozwijam placówki medyczne dzięki technologii Wdrażam innowacyjne rozwiązania które zwiększają jakość leczenia pacjentów Automatyzuje obsługę przychodni, klinik i gabinetów lekarskich   Jestem aktywny na linkedinie. Tworze treści o tematyce medycznej: https://www.linkedin.com/in/jakubozga/   Wydarzenia na których byłem: Amoz, EduHealth, Warsaw Medical Expo