Programy, oprogramowania medyczne dla gabinetu i przychodni - medyc.pl

Programy medyczne

Zarządzanie przychodnią i gabinetem lekarskim wymaga organizacji oraz zaangażowania na każdym etapie. Obsługa nie ogranicza się wyłącznie do wizyt i kontaktu ze specjalistą, ale przede wszystkim do prowadzenia dokumentacji, która pozwoli na rzetelne wywiązywanie się ze swoich obowiązków. Tworzymy oprogramowania medyczne, których głównym celem jest sprawna obsługa przychodni i gabinetów lekarskich. Funkcjonalności programu medycznego w trybie online umożliwiają prostą i szybką rejestrację, weryfikację danych, wystawienie e-recepty, tworzenie raportów, spełnienie określonych wymogów – od świadczenia usług, po rozliczanie i wygodny kontakt z pacjentem. Narzędzie do zarządzania online to gwarancja skuteczności oraz jakości, a także dopasowanie do indywidualnych preferencji. Oferujemy rozwiązania pozostające spójne z działalnością. Funkcje oprogramowania medycznego spełniają realne potrzeby, dlatego nasi klienci wybierają system wyposażony w parametry będące przedmiotem ich zainteresowania. Na podstawie funkcjonalności medycznych programów i użytkowników zaangażowanych w obsługę oprogramowania wyceniamy usługę, gwarantując satysfakcję na najwyższym poziomie.

Co wyróżnia medyczne programy z naszej oferty?

Z pewnością do atutów programu medycznego online zaliczyć można dopasowanie funkcjonalności do potrzeb i budżetu. Oferujemy rozwiązanie, które pozostaje w pełni kompatybilne z działalnością. Nasi klienci, korzystając z usług, mogą wybrać poszczególne rozwiązania wykorzystywane na co dzień w czasie działania gabinetu lekarskiego i przychodni. Indywidualna wycena to korzyść, którą doceniają nasi klienci w szczególności na początku obecności na rynku. Do zalet należy również możliwość testowania oprogramowania medycznego bezpłatnie i bez zobowiązań. Poznanie funkcjonalności przez 30 dni umożliwi wybór konkretnych rozwiązań, które w pełni odpowiedzą na potrzeby gabinetu i przychodni. Oferując nasze usługi, na uwadze mamy intuicyjny interfejs, aktualizacje systemu oraz wszelkie zmiany wprowadzane przez Ministerstwo Zdrowia. Praca w oparciu o bezpieczny system i nowoczesne technologie z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto support obejmuje pełny okres trwania umowy. Dane przechowywane są w chmurze (wirtualnym dysku), dzięki czemu są bezpieczne, a personel może mieć do nich łatwy dostęp.

Oprogramowanie medyczne do gabinetu i przychodni

Kierowanie placówką medyczną wiąże się z wieloma aspektami dotyczącymi rejestrowania danych, przechowywania i ich aktualizowania. Oprogramowanie medyczne oparte na intuicyjnym interfejsie zostało dostosowane do użytkownika zarządzającego gabinetem i przychodnią. Umożliwia usystematyzowanie dokumentacji na każdym etapie. Proste, funkcjonalne narzędzie to świetne rozwiązanie dla placówek medycznych bez względu na realizowaną działalność. Umożliwia sprawną obsługę komputerowej ewidencji danych z bieżącą aktualizacją.

Programy medyczne online dopasowane do indywidualnych potrzeb to kompleksowa usługa, która usprawni wykonywanie niezbędnych czynności z punktu widzenia medycznego i administracyjnego. Funkcja rejestracji pacjenta, dostęp do dokumentacji medycznej, raport wizyt, elektroniczna dokumentacja związana ze zwolnieniami i e-receptami, a także funkcja bezpiecznego, sprawnego kontaktu z pacjentem przez SMS to możliwość rozwoju oraz usprawnienia działania zarówno przychodni, jak i gabinetu lekarskiego. Intuicyjny, mobilny sposób kontaktu między pacjentem a specjalistą to świetne rozwiązanie, które pozwoli uniknąć niepotrzebnych problemów.

Sprawdź jakie są korzyści!

Zobacz więcej