Partnerzy

W świecie medycyny, każda placówka ma unikalne potrzeby i wyzwania. Nasza firma koncentruje się na dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań oprogramowania medycznego, które są dokładnie dostosowane do specyficznych wymagań naszych klientów.
Oprogramowanie medyczne Medyc partnerzy

Każde nasze rozwiązanie jest projektowane z myślą o łatwości użytkowania, bezpieczeństwie danych i integracji z istniejącymi systemami. Współpracując z nami, zyskujesz partnera, który rozumie specyfikę Twojej działalności i dostarcza narzędzia wspierające Twoją misję zapewniania najwyższej jakości opieki zdrowotnej. Poznaj również funkcje ułatwiające zarządzanie placówką medyczną.

Outsourcing rozliczeń z NFZ, czyli zlecenie firmie rozliczania wykonanych świadczeń NFZ. Dzięki tej współpracy nie musisz martwić się o rozliczanie świadczeń. Zrobi to inna firma, a Ty będziesz mógł skupić się na tym co najważniejsze czyli obsłudzę pacjentów.

Medyc oprogramowanie medyczne rozliczanie z NFZ

Integracja API

Partner zintegruje Twój system i stronę internetową z API Medyca. Współpraca sprawdza się wszędzie tam gdzie klient chce szybko zintegrować swój system i stronę internetową z Medycem. Integracja automatyzuje proces wprowadzania pacjentów którzy wypełnili formularz na Twojej stronie do Medyca. Dzięki temu nie musisz przepisywać danych pacjenta ręczne do Medyca. 

Integracja z API oprogramowanie medyczne Medyc

Drukarki fiskalne i terminale płatnicze

Wsparcie w zakresie zakupu i konfiguracji drukarek fiskalnych i terminali płatniczych kompatybilnych z Medyc. Doradca pomoże w wyborze najlepszego urządzenia dla Twojej placówki i pomoże Ci ją skonfigurować na miejscu. 

Integracja z terminalem płatniczym oprogramowanie medyczne Medyc

Budowa strony internetowej

Tworzenie i rozbudowa strony internetowej placówki medycznej. Dla placówek które dopiero rozpoczynają działalność jest to świetna propozycja by od razu być widocznym w internecie dla pacjentów. Firmy które już posiadają stronę internetową mogą ją rozbudować o nowe podstrony i odświeżyć cały wygląd strony dzięki pomocy partnera.

Budowa strony internetowej Medyc

Rekrutacja personelu medycznego

Partner znajdźcie Ci lekarzy, pielęgniarki, położne i innych specjalistów do pracy. Zdając sobie sprawę z braków kadrowych medyków warto przekazać szukanie odpowiednich kandydatów partnerowi. Dzięki temu oszczędzasz czas ,a partner zaproponuje Ci kandydatów którzy są dopasowani do Twojej wizji firmy i standardów placówki.

Rekrutacja personelu medycznego Partnerzy Medyc

Marketing

Skuteczny marketing Twojej marki. Zadbaj o to by się wyróżnić na tle konkurencji i kierować ruch internetowy pacjentów bezpośrednio do Twojej placówki. Partner zadba o to by zainwestowane pieniądze w marketing zwróciły Ci się kilkukrotnie. 

Marketing oprogramowanie medyczne Medyc

Centrala telefoniczna

Obsługuj pacjentów dzięki wdrożeniu systemu centrali telefonicznej. Partner zajmie się konfiguracją całej komunikacji telefonicznej pacjenta z Twoją placówką. Dzięki integracji z Medycem gdy pacjent zadzwoni do Ciebie będziesz widział od razu jego dane w systemie aby szybko zarejestrować pacjent na wizytę. Sprawdź również jak działa u nas wirtualna rejestracja medyczna.

Centrala telefoniczna wirtualna rejestracja oprogramowanie medyczne Medyc

Bot głosowy

Pacjenci którzy nie mogą się dodzwonić do Ciebie przez zbyt dużą ilość połączeń obsłuż za pomocą bota głosowego. Automatyczny asystent zapyta o dane osobowe pacjenta, znajdzie dla niego wizytę lub wyślę prośbę o kontynuacje leków. Dzięki integracji wizyta ze zleceniem automatycznie pojawi się w Medycu.

Bot oprogramowanie medyczne Medyc

Testuj za darmo przez 30 dni

Bezpłatnie i bez zobowiązań - podejmij świadomą decyzję.

skonsultuj się z doradcą
+48 697 006 797

    regulaminu aplikacji i zapoznałem się z Obowiązkiem Informacyjnym.

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji: od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00