Kartoteka online – MEDYC

Kartoteka online

Kartoteka online – nowoczesne rozwiązanie do gabinetu lekarskiego

Postępująca informatyzacja, a także dynamicznie zmieniające się przepisy z zakresu zdrowia publicznego sprawiają, że coraz częściej można usłyszeć o kartotekach online. Tego rodzaju rozwiązanie ma na celu przede wszystkim ułatwienie pracy – dzięki niemu nie trzeba będzie chociażby wozić ze sobą wyników badań, nawet wybierając się do lekarza z innego miasta.

Kartoteka online pozwala na gromadzenie informacji o zdrowiu w jednym miejscu. Wgląd do dokumentu jest możliwy za pośrednictwem sieci, po uzyskaniu autoryzowanego hasła otrzymujemy pełen dostęp. Tego typu dokument zawiera przede wszystkim dane dotyczące dotychczasowych wizyt lekarskich, a także historii leczenia pacjenta. Wszystkie zgromadzone w ten sposób informacje mogą zostać udostępnione lekarzowi w trakcie wizyty w gabinecie lekarskim, który dzięki temu będzie mógł szybciej zapoznać się ze stanem pacjenta i podjąć właściwą decyzję o dalszym postępowaniu leczniczym. Kartoteka online z całą pewnością jest w stanie ułatwić pracę wielu specjalistom, a co więcej, jest o wiele wygodniejsze, niż stosy papierowych teczek. Korzystanie z kartoteki poprzez nasze oprogramowanie daje możliwość uzyskać wszystkie niezbędne dane.

Kartoteka online – MEDYC

Postęp technologiczny zauważalny jest w każdej dziedzinie życia. Podobnie wygląda to w przypadku usług medycznych. Nieustanne dążenie do zwiększania jakości obsługi pacjenta zaowocowało wdrożeniem niezwykle interesujących rozwiązań z dziedziny informatyki. Kartoteka online to bardzo przydatne narzędzie zarówno z punktu widzenia lekarzy, jak i korzystających z ich usług pacjentów. Wpływa przede wszystkim na uproszczenie pracy, pozwala zaoszczędzić potrzebny czas oraz zdecydowanie lepiej zorganizować się w trakcie wykonywania codziennych czynności.

Nowoczesna kartoteka kluczem do lepszej organizacji pracy

Wykorzystanie systemu online sprawia, że kartoteka staje się bardziej przejrzysta, zrozumiała, a dostęp do zgromadzonych w niej danych – zdecydowanie szybszy. Obejmuje szereg informacji niezbędnych w codziennej pracy każdej placówki. To między innymi historia wizyt, przebieg leczenia lub zapisanych leków. Tego rodzaju dane są niezwykle istotne z punktu widzenia planowania przebiegu leczenia. Wykorzystanie kartoteki online daje lekarzowi możliwość bezpośredniego dostępu do wszystkich, potrzebnych informacji. Dla specjalistów to bez wątpienia ogromne ułatwienie. Ponadto dane medyczne powinny być właściwie chronione. Wykorzystanie zaawansowanej technologii gwarantuje zachowanie pełnego bezpieczeństwa.