Jak zarządzać zasobami w placówce medycznej?

Do realizacji wizyty często potrzebne są określone zasoby. Wychodząc naprzeciw potrzebom placówek medycznych, w systemie Medyc przygotowaliśmy odrębną funkcjonalność, która pozwoli zarządzać różnego typu zasobami. Mogą nimi być:

  1. miejsce – gabinet pełniący określoną funkcję do wyboru, jeśli specjalista uzna, że zabieg trzeba wykonać w nim,
  2. sprzęt – konkretne urządzenie, które jest niezbędne do wykonania zabiegu.

Użytkownik systemu Medyc może zdefiniować w Ustawieniach własne Zasoby, które następnie na etapie rejestracji pacjenta w zależności od potrzeb można przypisać do danej wizyty. W ramach jednej wizyty możemy zaznaczyć kilka zasobów. W terminarzu pojawi się informacja o umówionej wizycie, a także o rezerwacji zasobów koniecznych do jej zrealizowania.

Ta funkcjonalność eliminuje sytuacje, w których mogłoby się okazać, że usługa nie może być w pełni zrealizowana w ramach zaplanowanej wizyty, bo gabinet zabiegowy jest zajęty lub niezbędny sprzęt jest w tym momencie wykorzystywany na potrzeby obsługi innego pacjenta.

Przetestuj system za darmo przez 30 dni! kliknij

Rozwijam placówki medyczne dzięki technologii Wdrażam innowacyjne rozwiązania które zwiększają jakość leczenia pacjentów Automatyzuje obsługę przychodni, klinik i gabinetów lekarskich   Jestem aktywny na linkedinie. Tworze treści o tematyce medycznej: https://www.linkedin.com/in/jakubozga/   Wydarzenia na których byłem: Amoz, EduHealth, Warsaw Medical Expo