Dyktowanie tekstowe zamiast ręcznego wprowadzania danych

Dyktowanie głosowe oprogramowanie medyczne Medyc
Dyktowanie tekstowe staje się jedną z coraz bardziej pożądanych funkcji dla osób pragnących efektywnie zarządzać swoim czasem i maksymalizować produktywność. Doskonale o tym wiemy, dlatego podążając za trendami postanowiliśmy wprowadzić tę funkcję w Medyc! Chcesz poprawić wydajność swojego gabinetu, przychodni, kliniki lub innej placówki medycznej? Zminimalizować błędy i zaoszczędzić sporo czasu? Sprawdź, jak działa dyktowanie tekstowe w oprogramowaniu medycznym!
Co to jest dyktowanie tekstowe?

Dyktowanie tekstowe to rewolucyjna technologia, która otworzyła przed nami zupełni nowy sposób interakcji z urządzeniami elektronicznymi. Jej celem jest umożliwienie użytkownikom wydawania poleceń i wykonywania wszelakich działań za pomocą mowy, zamiast tradycyjnego wprowadzania tekstu z pomocą klawiatury.

To funkcja o ogromnym potencjale, która ułatwi pracę w Twojej placówce medycznej! Zapomnij o ręcznym wprowadzaniu wszystkich danych medycznych – w Medycu zrobisz to za pomocą dyktowania głosem. Zamiast uzupełnienia dokumentacji medycznej na klawiaturze możesz teraz wygodnie dyktować treść, a ona automatycznie pojawi się wybranym polu formularza.

Jak działa dyktowanie tekstowe w Medyc?

  • otwórz formularz dokumentacji medycznej na swoim urządzeniu;
  • kliknij ikonę mikrofonu, aby rozpocząć dyktowanie;
  • mów naturalnym językiem, odpowiednio opisując przebieg wizyty oraz istotne informacje;
  • nasz system rozpoznaje Twoją mowę w czasie rzeczywistym i automatycznie zapisuje ją w formie tekstu;
  • po zakończeniu dyktowania, możesz ponownie przejrzeć tekst i jeśli to konieczne dokonać korekty wprowadzonych danych (to również jest możliwe)

W Medycu nie musisz też martwić się o wprowadzanie liczb! Nasza technologia je również rozpoznaje. Po wypowiedzeniu słownie np. “sto dwadzieścia trzy” zostanie to automatycznie zapisane jako “123” w odpowiednim polu formularza.

Co ważne, funkcja działa również z naszymi gotowymi szablonami dokumentów! Wystarczy, że zdecydujesz się na dedykowany szablon, wybierzesz kursorem kolejne miejsca do uzupełnienia głosowo, podyktujesz tekst i zapiszesz cały gotowy formularz.

Dlaczego dyktowanie tekstowe jest korzystne?

Dyktowanie jest przede wszystkim znacznie szybsze niż pisanie na klawiaturze, co z pewnością pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i zwiększyć wydajność. To także wygoda, ponieważ możesz komfortowo uzupełniać dokumentację medyczną bez konieczności manualnego wprowadzania tekstu. 

Czy wiesz, że mówiąc naturalnym językiem, popełniamy mniej błędów? Dzięki funkcji dyktowania tekstowego zyskasz pewność, że wprowadzona przez Ciebie dokumentacja medyczna jest w pełni wiarygodna i wolna od literówek. Nie zapominajmy również o eliminacji zmęczenia oczu i bólów nadgarstków, które pojawia się wśród osób pracujących z komputerem przez wiele godzin dziennie, dzięki naszej funkcji zminimalizujesz te objawy.

 

Wybierz nasze rozwiązanie i zarządzaj odpowiednio swoją pracą!

Nasze oprogramowanie medyczne z funkcją dyktowania tekstowego to idealne rozwiązanie dla placówek medycznych pragnących zoptymalizować swoje procesy i podnieść jakość świadczonych usług. Zachęcamy do jej przetestowania! Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak jeszcze możemy Ci pomóc!

sprawdź nasze pakiety na start

Potrzeby każdej placówki są inne. Wybierz gotowe pakiety lub sprawdź dostępne moduły.
Złożymy dla ciebie system szyty na miarę. PŁAĆ TYLKO ZA TO, Z CZEGO NAPRAWDĘ KORZYSTASZ.
skontaktuj się z doradcą:
+48 697 006 797
kontakt@medyc.pl