Cennik – MEDYC

PRZYKŁADOWE PLANY (Cennik, old)

Jesteśmy konkurencyjni

Przyjazny i intuicyjny interfejs

Interfejs użytkownika jest tak dobrze skonstruowany że obsługa gabinetu dzięki naszemu systemowi odbywa się w sposób prostszy i szybszy niż w systemach konkurencji. Szczególnie można to zauważyć na widoku wizyty, gdzie od razu widać wszystkie dane, a wprowadzanie ich jest proste i intuicyjne.

Cena dostosowana do klienta

Powyższe plany są tylko przykładowymi. Dla każdego klienta tworzymy unikalny pakiet dostosowany do jego potrzeb i budżetu.

Używaj aplikacji tak jak lubisz

 

Mobilnie na tablecie

Na laptopie i PC

 
 

Odpowiednie oprogramowanie dla branży medycznej to przede wszystkim wysoka funkcjonalność, wygoda użytkowania dla personelu oraz przejrzysty dostęp do dokumentacji medycznej.

Oprogramowanie MEDYC to profesjonalne rozwiązanie dla przychodni lekarskich, gabinetów i innym placówek medycznych. System jaki dostarczamy działa poprawnie zarówno na tabletach jak i na komputerach stacjonarnych, a także na najpopularniejszych przeglądarkach internetowych takich jak Firefox, Chrome czy Safari.

Jeśli chcesz postawić na najwyższą jakość pracy personelu i przede wszystkim zagwarantować pacjentom szybką i sprawną realizację swoich usług, to nasze oprogramowanie okaże się doskonałym wyborem.

 

Zacznij Korzystać Za Darmo

Przetestuj przed zakupem - z naszej aplikacji możesz korzystać aż 14 dni bezpłatnie i sprawdzić jak bardzo ułatwi Ci pracę.